Visi kursi

Grāmatvedības kursi iesācējiem, ONLINE "2024. gada programma " (100 stundas AKCIJA! no 01.12.23.-30.12.23. atlaide 10%)

€ 380.00 + PVN, ar 10% atlaidi € 342.00 + PVN

Bilancspējīgu grāmatvežu kursi centrā "Latvikon" kļūs par labu sākumu! Kopš 1993. gada centrs ir apmācījis desmitiem tūkstošu Latvijas grāmatvežu.

Grupas: Grāmatvedības kursi iesācējiem, ONLINE "2024. gada programma " (100 stundas AKCIJA! no 01.12.23.-30.12.23. atlaide 10%)

9. janvārī, 17:30-21:15, otrd., ceturtd., krievu val. , Larisa Gerasimenoka
20. janvārī, 9:30-14:30, sestdienās, latv. val. , Margarita Drožžina
25. janvārī, 17:30-21:15, otrd., ceturtd., latv. val. , Margarita Drožžina
13. februārī, 9:30-13:30, otrd., ceturtd., krievu val. , Larisa Gerasimenoka
21. februārī, 9:00-13:00, pirmd., trešd., latv. val. , Dace Kalniņa

Praktiskais kvalifikācijas celšanas kurss "Jaunie un aktuālie grāmatvedības un nodokļu uzskaites jautājumi (online vai klātienē). 2023. gada programma" Akcija! (50 stundas)

€ 533.00 + PVN

Nodokļu likumdošana un grāmatvedības uzskaite nepārtraukti mainās, tāpēc ikvienam grāmatvedim ir nepieciešama pastāvīga kvalifikācijas celšana kursos un semināros. Mūsu kvalifikācijas paaugstināšanas kurss ir paredzēts grāmatvežiem, kuri vēlās paaugstināt savu profesionālo līmeni.


Individuālā uzņēmēja grāmatvedība un nodokļi, ONLINE vai klātienē, (20 stundas) Jauns

Pašnodarbinātās personas, individuālie komersanti, zemnieku/zvejnieku saimniecības t.sk. mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji


Kursi 1C Grāmatvedība lietotājiem


Praktiskais kurss galveno grāmatvežu sagatavošanā (ONLINE vai klātienē). 2023. gada programma. Akcija! (40 stundas ) Jauns

€ 386.40 + PVN, ar 10 % atlaidi 347.76 + PVN

Galveno grāmatvežu sagatavošanas kurss paredzēts klausītājiem, kuriem ir darba pieredze kā grāmatvežu palīgiem, grāmatvežiem, kuri pretendē uz paaugstinājumu vai plāno pāriet uz lielāku kompāniju.

Grupas: Praktiskais kurss galveno grāmatvežu sagatavošanā (ONLINE vai klātienē). 2023. gada programma. Akcija! (40 stundas )

13. decembrī, 18:00-21:15, trešd., krievu val. , Larisa Miņejeva
13. decembrī, 18:00-21:15, pirmd., trešd., latv. val. , Ingrīda Lejniece

Intensīvais kvalifikācijas celšanas kurss "Nodokļi, nodokļu likumdošanas piemērošana un gada pārskats, ONLINE vai klātienē, 2023. gada programma" (30 stundas) Jauns

€ 385.00 + PVN

Nodokļu likumdošana nepārtraukti mainās, tāpēc ikvienam grāmatvedim ir nepieciešama pastāvīga kvalifikācijas celšana kursos un semināros. Mūsu kvalifikācijas paaugstināšanas kurss ir paredzēts grāmatvežiem, kuri vēlās paaugstināt savu profesionālo līmeni.


Kvalifikācijas celšanas kursi "Valsts un pašvaldību budžeta grāmatvedība (50 stundas)"

Šī kursa ietvaros Studentiem būs iespēja iegūt zināšanas par valsts un pašvaldību budžeta izstrādāšanu, apstiprināšanu un izpildies kārtību. Grāmatvedības uzskaites kārtošanu budžeta iestādēs un normatīvajiem dokumentiem, kas to nosaka. Budžeta iestāžu gada pārskatu sagatavošanas un iesniegšanas kārtību Valsts kasē.


Starptautiskie finanšu pārskatu standarti SFPS (Lielbritānija) (60 stundas)

Vienīgais kurss Latvijā, kas no pirmās līdz pēdējai nodarbībai ir pilnīgi veltīts SFPS.


Grāmatvedības uzskaite un finanses vadītājiem (48 stundas)

€ 397.44 + PVN

Grāmatvedības uzskaites, finanšu un nodokļu izprašana atbrīvos vadītājus no daudzām problēmām un ļaus efektīvāk vadīt biznesu.


2021. gada pārskata sagatavošana Covid – 19 ārkārtas situācijas kontekstā Jauns

€ 68 + PVN

Seminārā: Īpaša uzmanība tiks pievērsta gada pārskata sagatavošanai, ņemot vērā būtiskas izmaiņas grāmatvedības un nodokļu likumdošanā 2021.- 2022.gadā, kā arī Covid – 19 ārkārtas situācijas ietekme.
Seminārā tiks runāts par galvenajām izmaiņām grāmatvedības un nodokļu likumdošanā, kā arī Covid – 19 ārkārtas situācijas ietekmi uz finanšu pārskatu sagatavošanu un darbības turpināšanu.
Analizēsim sarežģītas un strīdīgas situācijas saistībā ar uzņēmumu ienākuma nodokļa piemērošanu, izskatīsim praktiskus piemērus ar grāmatojumiem.


Project Management Professional (PMP)® Certification Preparation Course (54 stundas)

€ 1500 + PVN, ar 10 % atlaidi: € 1350 + PVN

Šis kurss ir paredzēts pieredzējušiem projektu vadītājiem, kuri vēlas pilnveidot savas projektu vadības kompetences, kas balstītas uz PMP® standartiem projektu vadībā, un sagatavoties Project Management Institute, Inc (PMI)® Project Management Professional (PMP)® sertifikācijai.


Projektu vadības kursi. Starptautiskais AFW Akadēmijas sertifikāts (Vācija) tiešsaistē (55 stundas) AKCIJA! no 01.12.2023. - 30.12.2023. atlaide 10%

€ 750 + PVN, ar 10 % atlaidi: € 675.00 + PVN.

Projektu vadība - viens no populārākajiem biznesa izglītības virzieniem. Iegūtās zināšanas Jūs varēsiet veiksmīgi pielietot jebkurā nozarē.

Grupas: Projektu vadības kursi. Starptautiskais AFW Akadēmijas sertifikāts (Vācija) tiešsaistē (55 stundas) AKCIJA! no 01.12.2023. - 30.12.2023. atlaide 10%

19., 26. februārī, 4., 11., 18. un 25. martā, 09:30-15:00, latviešu valodā , Toms Kalderovskis

Microsoft Project 2013 - 1.līmenis (8 stundas)

Juridiskām personām - € 120.00 + PVN


Microsoft Project 2013 - 2.līmenis (8 stundas)

€ 120.00 + PVN


Angļu valoda. Visi apmācību līmeņi. (Sadarbībā ar "NH mācību centru")

Angļu valodas kursi nodrošinās Tev zināšanas uz mūžu!


Kursi 1C Grāmatvedība lietotājiem (15 stundas) Jauns

€ 80.00 + PVN (privātpersonām), € 120.00 + PVN (uzņēmumiem), € 20.00 + PVN - 1. ak. stunda (individuālās nodarbības)

Pamatzināšanas datorgrāmatvedības programmā 1C, grāmatvežiem ar grāmatvedības uzskaites pamatzināšanām, iepazīsiet un apgūsiet pamatzināšanas grāmatvedības uzskaites programmā, saimniecisko operāciju reģistrēšanā, iemaņas izmantosiet savā datorizētā grāmatvedības uzskaitē.


Kursi 1C Grāmatvedība lietotājiem (30 stundas) Jauns

€ 150.00 + PVN (privātpersonām), € 195.00 + PVN (uzņēmumiem), € 20.00 + PVN - 1. ak. stunda (individuālās nodarbības)

Apmācība 1C grāmatvedības programmā ir paredzēta klausītājiem, kuri pārzin grāmatvedības uzskaites pamatus un kuriem ir iemaņas darbam ar personālo datoru.
Datorprogramma 1C Grāmatvedība ir paredzēta gan iesācējiem, gan pieredzējušiem grāmatvežiem, kuri vēlas apgūt grāmatvedības un nodokļu automatizētu uzskaites kārtošanu mūsdienu uzņēmumā.
Datorprogramma 1C Grāmatvedība praktiski vērsta un kuru mērķis ir jaunu zināšanu un prasmju apgūšana, kas nepieciešamas ikdienas profesionālajam darbam ar 1C Grāmatvedība.
Datorprogrammas 1C Grāmatvedība apmācība notiek speciālā datorklasē mazās grupās. Ir iespējamas arī individuālās nodarbības.
Pabeidzot datorprogrammas 1C Grāmatvedība kursus, klausītāji iegūst atbilstošu zināšanu un prasmju līmeni, kas nepieciešams, lai pārliecināti un efektīvi strādātu 1C Grāmatvedības programma.


Excel grāmatvežiem un finansistiem (20 stundas) Jauns

€ 105 + PVN, € 20 + PVN - 60 min. (individuālās nodarbības), € 30 + PVN - 90 min. (individuālās nodarbības)

Mērķauditorija

Grāmatveži, finansisti, ekonomisti, personāla, cilvēkresursu dienesta darbinieki.

Jūs uzzināsiet:
par Excel iespējām datu analizēšanā, pārbaudē un šķirošanā, kā izveidot visaptverošus analītiskus pārskatus, kuros būs automātiski atjaunināti dati; kā izveidot sarežģītas diagrammas, izmantojot dažāda veida grafikus; kā pielietot loģiskas, statistiskas, matemātiskas, finanšu formulas un funkcijas ražošanas problēmu risināšanai; kā aizsargāt datus atsevišķās šūnās, lapās un failos.


Microsoft PowerPoint 2019 (10 stundas) Jauns

Šis kurss paredzēts par prezentācijas izveidi, izmantojot jaunāko PowerPoint versiju. Aplūkojot šo materiālu, jūs varēsiet radīt animētas profesionālās kvalitātes prezentācijas. Kurss noderēs gan iesācējiem, gan pieredzējušajiem, kuri vēlas apgūt jaunāko PowerPoint versiju.
Kursa programmā ir galvenie punkti, kā izveidot, rediģēt, drukāt un parādīt prezentācijas. Kurss var būt noderīgs pasniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā jebkurās mācību jomās, sagatavojot uzstāšanās, ziņojumus semināros, konferencēs utt.


Kā pārdot vairāk ekonomikas pārmaiņu laikā?

€ 135.17 + PVN

Seminārs paredzēts visiem, kuru ikdienas pienākumos ietilpst klientu apkalpošana, komunikācijas un ilgtermiņa stabilu un abpusēji izdevīgu attiecību veidošanu ar klientiem, dažādu līmeņu pārdošanas speciālistiem, kuriem ir vēlme un nepieciešamība pilnveidot savas individuālās pārdošanas prasmes, atrast jaunas pieejas pārdošanas veicināšanā pašreizējā ekonomiskajā situācijā, kā arī iegūt plašu informāciju par dažādām pārdošanas metodēm un paņēmieniem.


Laika menedžments – kā izpildīt vairāk un samazināt stresu.

€ 135.17 + PVN

Jūs skrieniet pa galvu pa kaklu, bet darbu apjoms kā nemazinās, tā nemazinās? Jums šķiet, ka organizācija, kurā strādājiet, jūk prātā, ka tajā visi ir sajukuši, un kuru katru brīdi notiks kāda katastrofa, kura aiznesīs visus jūs prom kopā ar visiem ofisa galdiem, atskaitēm un priekšnieku?
Aizmiedziet acis, dziļi ievelciet elpu sagatavojieties – jūs lasiet informāciju, kura domāta tieši jums!


Telemārketings uz 100% – Kā efektīvi pārdot pa tālruni?

€ 135.17 + PVN

Telefons… Tas zvana katru dienu neskaitāmas reizes un praktiski visa darba diena paiet, runājot pa telefonu. Bet, jūs ne tikai atbildiet uz telefona zvaniet, jūsu darba pienākumos ietilpst zvanīt klientiem, esošajiem un jaunajiem, un runāt ar viņiem par esošajiem līgumiem un piedāvājumiem, mēģināt sarunāt jaunus.


Komandas veidošana un saliedēšana

€ 135.17 + PVN

Jūsu darbinieki bieži slimo un nepiedalās kolektīvajos pasākumos? Ģimene tiem ir svarīgāka par labiem darba rezultātiem? Katrs jūsu darbinieks ir zvaigzne, kurš prasa no vadības visu uzmanību un pacietību? Jūs nodarbina jautājums, kā tik dažādām un spilgtām personībām, kādi ir jūsu darbinieki līkt strādāt kā vienam veselumam, tai pat laikā nezaudējot katra darbinieka individuālās pozitīvās īpašības?


Lietvedis, biroja menedžeris, vadītāja palīgs, ONLINE (35 stundas) Jauns

€ 276.15 + PVN

Kursa ietvaros izglītojamie iegūst izpratni par dokumentu radīšanu, klasifikāciju, apriti un arhīvu pārvaldību, īpašu uzmanību pievēršot darba aizsardzības un drošības dokumentiem. Kā arī gūst noderīgas zināšanas organizācijas un biznesa vadībā, apgūst labas pārvaldības principus biroja vadības jomā, orientējas tiesiskajā regulējumā. Kursa apguve ļauj teorētiski un praktiski apgūt pamatiemaņas darbā ar dokumentiem, kārtot personāla lietvedību, vadīt dokumentu apriti, spēj strādāt ar datoru WORD un EXCEL sistēmās.

Grupas: Lietvedis, biroja menedžeris, vadītāja palīgs, ONLINE (35 stundas)

18. janvārī, 17:30-21:05, 18., 22., 24., 25., 29., 31. janvārī un 1. februārī, latv. val. , Rasma Urtāne

Korporatīvā apmācība

Darbam ar korporatīviem klientiem mēs piesaistām augsti kvalificētus pasniedzējus un izstrādājam apmācības programmu, ņemot vērā Jūsu biznesa specifiku.


Photoshop kursi – 1.līmenis (Pamatlīmenis)

€ 240.00 + PVN


Photoshop kursi – 2.līmenis (Eksperts)

€ 240.00 + PVN


Illustrator kursi – 1.līmenis (Pamatlīmenis)

€ 240.00 + PVN


Illustrator kursi – 2.līmenis (Eksperts)

€ 240.00 + PVN


Finanšu angļu valoda grāmatvežiem (Sadarbībā ar "NH mācību centru") (48 akad. stundas)

€ 442 (iesk. PVN), ja maksā uzreiz; € 520 (iesk. PVN), ja maksā divās daļās

Financial English, jeb finanšu angļu valoda ir izstrādāta speciāli grāmatvežiem. Šī programma ir paredzēta tiem, kas vēlās efektīvi izmantot finanšu angļu valodas terminoloģiju reālās ikdienas darba situācijās.