Starptautiskie finanšu pārskatu standarti SFPS (Lielbritānija) (60 stundas)

Vispārīgā informācija

Specializētā programma "Starptautiskie finanšu pārskatu standarti" – vienīgais kurss Latvijā, kas no pirmās līdz pēdējai nodarbībai ir pilnīgi veltīts SFPS. Pēc kursa beigšanas klausītājs saņem starptautisko IFA diplomu, kas ir atzīts daudzās pasaules valstīs. 

Programma ir domāta tiem, kas labi pārzina grāmatvedības uzskaiti un vēlas ātri apgūt atskaišu sastādīšanu saskaņā ar SFPS. 

Finanšu analītiķu institūts ir izstrādājis šo kursu vairākus gadus atpakaļ, tādējādi reaģējot uz SFPS pieaugošo nozīmi un popularitāti. Pirmo reizi programma „SFPS” tika nolasīta Ķīnā 2001. gadā. Šo kursu centrā "Latvikon" sāka lasīt kā vienu no pirmajiem Austrumeiropā. 

Programmai raksturīga liela praktiska ievirze. Kursa teorētiskā materiāla apguves ietvaros tiek izmatots liels daudzums praktisku piemēru, kas ļauj viegli sākt strādāt ar starptautiskajiem standartiem vēl kursa noklausīšanās laikā.

 Pēc programmas apgūšanas Jūs iemācīsieties:

 Organizēt un kārtot grāmatvedības uzskaiti saskaņā ar starptautiskajiem standartiem;

  • Strādāt ar jebkura sarežģītības līmeņa SFPS;
  • Veikt Latvijas atskaišu transformāciju SFPS atskaitēs;
  • Saprast un prognozēt grāmatvedības uzskaites izmaiņu tendences Latvijā, pamatojoties uz starptautiskajiem standartiem.

Kurš gan cits dokuments, kā ne IFA starptautiskais diploms, labāk apliecinās Jūsu kompetenci starptautisko grāmatvedības standartu jomā, stājoties darbā starptautiskajā kompānijā?

Par IFA organizāciju

Finanšu analītiķu institūts (Institute of Financial Accountants) tika dibināts Lielbritānijā 1916. gadā un ir pasaules vecākā grāmatvežu un finansistu organizācija.

2008. gada 14. novembrī Finanšu analītiķu instītūts kļuva par Starptautiskās grāmatvežu federācijas (International Federation of Accountants IFAC) locekli. Tālāk 

Mācību materiāli

Visi studenti saņem pilno metodisko materiālu komplektu ar praktiskiem piemēriem no IFA, ņemot vērā SFPS pēdējās izmaiņas. Liels piemēru daudzums būtiski atvieglo programmas teorētiskās daļas apgūšanu. Var izvēlēties materiālus latviešu vai krievu valodā.

Mācību process

Apmācība notiek latviešu un krievu valodās Ģertrūdes ielā 63, un ilgst aptuveni 3 mēnešus. Nodarbības notiek 1 reizi nedēļā - 5 akadēmiskās stundas.

Vienā no pirmajām tikšanās reizēm studenti aizpilda reģistrācijas anketas, kas tiek nosūtītas uz IFA galveno mītni. Šo anketu saturošā informācija tiek izmantota diplomu izsniegšanai.

Nodarbību kārtība ir sekojoša: iepazīšanās ar katru starptautisko standartu sākas ar teorētisko daļu. Pēc nepieciešamā teorijas apjoma apguves pasniedzēji stāsta par standarta praktisko pielietojumu, parāda izmantošanas piemērus.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta Latvijas uzskaites prakses saistībai ar starptautiskajiem standartiem. Apgūstot noteikto SFPS standartu, pasniedzēji parāda klausītājiem, kas ir kopīgs un atšķirīgs ar Latvijas uzskaites metodēm.

Augstas kvalitātes apmācību nodrošina pasniedzēji, kuri ir saņēmuši attiecīgo IFA akreditāciju.

Programmas saturs

Lai iepazītos ar kursa saturu un struktūru, spiediet šeit.

Eksāmeni

Veiksmīgam programmas nobeigumam un IFA diploma saņemšanai nepieciešams nokārtot eksāmenu.

Ja mūsu klausītājs nevar nokārtot eksāmenu, mēs sniedzam iespēju bez maksas noklausīties kursu vēlreiz.

Diploms

Klausītājs saņem diplomu apmēram trīs mēnešu laikā pēc mācību beigšanās. Dokuments tiek atsūtīts tieši no IFA mītnes. IFA diploms ir starptautiski atzīts un tas apliecinās Jūsu profesionālo sagatavotību jebkurā pasaules malā.

Nodarbības
  • Kopējais programmas ilgums - 60 akadēmiskās stundas, 12 nodarbības
  • Nodarbības notiks reizi nedēļā centrā "Latvikon" Ģertrūdes ielā 63.
Atlaides
  • Iespējama apmaksa pa daļām.
  • Ja no Jūsu organizācijas apmācību kursā piedalās 3 un vairāk cilvēku, samaksa tiek noteikta individuāli.
  • Atlaides nesummējas, spēkā ir lielākā no atlaidēm.

Citi kursi kategorijā "Grāmatvedība - kursi"