Grāmatvedības informatīvais portāls Debets - Kredīts

Grāmatvedības-informatīvais portāls „Debets-Kredīts”, ir pilnībā paredzēts grāmatveža-profesionāla vajadzībām. Tas satur lietderīgu un grāmatveža darbam noderīgu informāciju, un palīdz labāk orientēties Latvijas likumdošanā un pēdējās izmaiņās.

        Portālā vienmēr var atrast svaigu informāciju par izmaiņām likumdošanā, galvenos likumus un citus normatīvos aktus, veidlapas, kā arī aktuālu tēmu publikācijas un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, uz kuriem atbild portāla eksperti.
        Portāla eksperta skaidrojumi aplikšanā ar nodokļiem un grāmatvedības uzskaitē tiek doti, ņemot vērā grāmatvedības kontējumus, pēdējās izmaiņas likumdošanā, kā arī Latvijas un starptautiskos standartus.
        Mūsdienīgs portāls: ar valūtu kursiem, darba dienu kalendāru un daudz citas vērtīgas informācijas ir pieejams latviešu un krievu valodā.
        Lai sarunātos ar kolēģiem par jebkurām profesionālām tēmām, portālā ir izveidots forums, kurā piedalās arī portāla eksperti.

Kas ir “www.d-k.lv” abonements

Portāls www.d-k.lv piedāvā iegādāties abonementus, kas dod abonentiem pieeju vēl lielākam informācijas apjomam.

Portālā ir pieejami šādi abonementi:

    * www.d-k.lv STANDARD
    * www.d-k.lv EXTRA
    * www.d-k.lv vadītājiem

Abonements STANDARD
lietotājiem ļauj iepazīties ar Latvijas pamata likumdošanu, ar tajā iekļautajām pēdējām izmaiņām, ekspertu viedokli grāmatvedības uzskaites un nodokļu piemērošanas jautājumos, ka arī uzdot jautājumus portāla ekspertiem, kā tas notiek pašreiz.
 
Abonementa EXTRA
lietotāji saņem pilnu pieeju visiem portāla dokumentiem:

    * likumiem, MK noteikumiem un citiem dokumentiem
    * VID vēstulēm un rīkojumiem
    * grāmatvedības uzskaites un nodokļu piemērošanas veidlapām
    * Latvijas grāmatvedības uzskaites standartiem un to skaidrojumam
    * Starptautisko finanšu pārskatu standartu skaidrojumiem
    * ekspertu komentāriem un konsultācijām
    * atbildēm uz abonentu jautājumiem ar visiem grāmatojumiem un nodokļu piemērošanu
    * visu par uzņēmumu gada pārskatiem
    * līgumu paraugus, ko ir sastādījuši mūsu juristi.

Pateicoties milzīgajam informācijas apjomam, abonementa EXTRA klienti var efektīvi strādāt ar aktuālo informāciju, kā arī sekot visām būtiskākajām nodokļu normu piemērošanas un grāmatvedības likumdošanas izmaiņām un niansēm.

Abonements vadītājiem un finanšu speciālistiem sniedz lietderīgu informāciju uzņēmuma pareizai kontrolei un vadībai.

Abonements ietver pamatjautājumus par:

    * uzskaites organizāciju;
    * normatīvo regulējumu, dokumentēšanu;
    * inventarizācijas veikšanas kārtību;
    * jautājumus par uzņēmuma savstarpējām attiecībām ar kontrolējošām institūcijām un daudzus citus jautājumus par grāmatvedības uzskaiti un nodokļiem.

Vadītāja paketē ir iekļauti pamata likumi un MK noteikumi, Valsts ieņēmumu dienesta un portāla ekspertu skaidrojumi par izmaiņām likumdošanā un citiem grāmatvedības, finanšu un nodokļu piemērošanas jautājumiem, kā arī tiek sniegti paraugi līgumiem, kurus izveidojuši portāla juristi.

Jums ir iespēja iegūt visu nepieciešamo informāciju portālā www.d-k.lv no jebkuras vietas pasaulē un no jebkura datora, kuram ir interneta pieslēgums.
Par vienu cenu visi abonementu lietotāji saņems informāciju latviešu un krievu valodās.

Mēs piedāvājam iegādāties abonementus ar dažādiem darbības termiņiem. Izvēloties abonementu ilgākam laikam, Jūs saņemat lielāku atlaidi. Ja Jūsu uzņēmumam nepieciešami vairāki abonementi, tad iesakām izvelēties korporatīvo abonementu un saņemt papildus atlaides.

Uzzināt vairāk iespējams : www.d-k.lv