Starptautiskie finanšu pārskatu standarti SFPS (Lielbritānija) (60 stundas)

Par IFA organizāciju

Finanšu analītiķu institūts (Institute of Financial Accountants) tika dibināts Lielbritānijā 1916.gadā un ir pasaules vecākā grāmatvežu un finansistu organizācija.

Institūta pamatdarbības nozare – grāmatvedības uzskaites, finanšu un citu saistīto priekšmetu apmācības programmu izstrādāšana, kā arī pasniegšana un studentu sertifikācija visā pasaulē. Pašlaik Institūts veic apmācību vairākās disciplīnās – grāmatvedības uzskaitē, menedžmentā, administrācijas vadībā un informācijas tehnoloģijās.

Studenti tiek apmācīti pēc Institūta programmām vairāk nekā 80 valstīs: ES, Ķīnā, Austrālijā, Malaizijā, Krievijā, DAR, Singapūrā, utt. Institūta akreditēto centru tīkls atrodas visos pasaules kontinentos, izņemot Antarktīdu.

IFA vienmēr uzsver to, ka savu programmu izstrādāšanā mēģina tās padarīt par maksimāli orientētas praktiskai darbībai. Tas padara IFA kursus daudz lietderīgakus ka teorētiskās universitāšu programmas.

2008. gada 14. novembrī Finanšu analītiķu instītūts kļuva par Starptautiskās grāmatvežu federācijas (International Federation of Accountants IFAC) locekli. IFAC ir pasaules organizācija, kas ietver grāmatvedības organizācijas, kuras pārstāv grāmatvežus no vairāk nekā 120 valstīm. IFAC ir apņēmusies aizsargāt sabiedrības intereses, izstrādājot augstas kvalitātes starptautiskos standartus, veicinot spēcīgas ētiskās vērtības, veicinot kvalitātes praksi un atbalstīt grāmatveža profesiju visā pasaulē, šie ir arī mērķi, kuriem Finanšu analītiķu institūts ir pilnībā apņēmies sekot.

Organizācijas angliskais nosaukums: Institute of Financial Accountants (IFA)

IFA izpilddirektors: David Woodgate

E-mail: mail@ifa.org.uk

Web: www.ifa.org.uk                     

Nodarbības
  • Kopējais programmas ilgums - 60 akadēmiskās stundas, 12 nodarbības
  • Nodarbības notiks reizi nedēļā centrā "Latvikon" Ģertrūdes ielā 63.
Atlaides
  • Iespējama apmaksa pa daļām.
  • Ja no Jūsu organizācijas apmācību kursā piedalās 3 un vairāk cilvēku, samaksa tiek noteikta individuāli.
  • Atlaides nesummējas, spēkā ir lielākā no atlaidēm.

Citi kursi kategorijā "Grāmatvedība - kursi"