Grāmata "Grāmatvedības uzskaite. Nodokļi un aplikšana ar nodokļiem"

Praktisks grāmatvedības uzskaites un nodokļu mācību līdzeklis. Tajā kopā ar teorijas pamatiem viegli uztveramā formā izklāstīts grāmatvedības uzskaites praktiskais kurss.

Grāmata ir paredzēta:

Grāmatvežiem, vadītājiem un finanšu speciālistiem.

Mācību līdzekļa pirmajā daļā uz uzņēmuma praktiskās darbības pamata ir parādīts tas, kā saimnieciskās operācijas tiek atspoguļotas grāmatvedības uzskaites kontos, kā tiek sastādīta bilance un noteikti saimnieciskās darbības rezultāti.

Grāmatas otrajā daļā detalizēti izskatīti nodokļu sistēmas pamati un aplikšana ar nodokļiem Latvijas Republikā. Ir parādīti daudzi praktiski piemēri nodokļu aprēķināšanā un to atspoguļošanā grāmatvedības uzskaitē.

Šī grāmata ir balstīta uz Starptautiskajiem Grāmatvedības uzskaites standartiem, Latvijas Republikas Grāmatvedības uzskaites standartiem, kā arī uz normatīvo bāzi, ņemot vērā tās jaunākās izmaiņas.

Grāmatā ir izskatīti darījumi, kuri tiek izmantoti lietišķajā praksē, bet rada grāmatvežiem daudz jautājumu: līzings, līzinga līgumu pārtraukšana, bezcerīgo parādu norakstīšana, atlikto nodokļu uzkrājumu veikšana, procentu maksājumu aprēķināšana, uzkrājumu vai saistību veidošana atvaļinājumiem un citi jautājumi.

Grāmatas materiāls satur daudz praktisku piemēru, iegrāmatojumu, kas padara to katram grāmatvedim apmācībās viegli apgūstamu – gan praktiķiem, gan tiem, kuri apgūst grāmatvedības uzskaiti.

Izdevumam tiek pievienots CD-disks ar Latvijas Republikas likumdošanu un grāmatvedības un nodokļu pārskatu veidlapām!

Grāmatas autore:

Natālija Panova

Grāmatas cena:

  • 9.96 € 
  • Piegāde - 2.85 €

Lai iegādātos grāmatu, lūdzam aizpildīt zemāk esošo kontaktformu.