Datorkursi

Kursi 1C Grāmatvedība lietotājiem (15 stundas) Jauns

€ 80.00 + PVN (privātpersonām), € 120.00 + PVN (uzņēmumiem), € 20.00 + PVN - 1. ak. stunda (individuālās nodarbības)

Pamatzināšanas datorgrāmatvedības programmā 1C, grāmatvežiem ar grāmatvedības uzskaites pamatzināšanām, iepazīsiet un apgūsiet pamatzināšanas grāmatvedības uzskaites programmā, saimniecisko operāciju reģistrēšanā, iemaņas izmantosiet savā datorizētā grāmatvedības uzskaitē.


Kursi 1C Grāmatvedība lietotājiem (30 stundas) Jauns

€ 150.00 + PVN (privātpersonām), € 195.00 + PVN (uzņēmumiem), € 20.00 + PVN - 1. ak. stunda (individuālās nodarbības)

Apmācība 1C grāmatvedības programmā ir paredzēta klausītājiem, kuri pārzin grāmatvedības uzskaites pamatus un kuriem ir iemaņas darbam ar personālo datoru.
Datorprogramma 1C Grāmatvedība ir paredzēta gan iesācējiem, gan pieredzējušiem grāmatvežiem, kuri vēlas apgūt grāmatvedības un nodokļu automatizētu uzskaites kārtošanu mūsdienu uzņēmumā.
Datorprogramma 1C Grāmatvedība praktiski vērsta un kuru mērķis ir jaunu zināšanu un prasmju apgūšana, kas nepieciešamas ikdienas profesionālajam darbam ar 1C Grāmatvedība.
Datorprogrammas 1C Grāmatvedība apmācība notiek speciālā datorklasē mazās grupās. Ir iespējamas arī individuālās nodarbības.
Pabeidzot datorprogrammas 1C Grāmatvedība kursus, klausītāji iegūst atbilstošu zināšanu un prasmju līmeni, kas nepieciešams, lai pārliecināti un efektīvi strādātu 1C Grāmatvedības programma.


Excel grāmatvežiem un finansistiem (20 stundas) Jauns

€ 105 + PVN, € 20 + PVN - 60 min. (individuālās nodarbības), € 30 + PVN - 90 min. (individuālās nodarbības)

Mērķauditorija

Grāmatveži, finansisti, ekonomisti, personāla, cilvēkresursu dienesta darbinieki.

Jūs uzzināsiet:
par Excel iespējām datu analizēšanā, pārbaudē un šķirošanā, kā izveidot visaptverošus analītiskus pārskatus, kuros būs automātiski atjaunināti dati; kā izveidot sarežģītas diagrammas, izmantojot dažāda veida grafikus; kā pielietot loģiskas, statistiskas, matemātiskas, finanšu formulas un funkcijas ražošanas problēmu risināšanai; kā aizsargāt datus atsevišķās šūnās, lapās un failos.


Microsoft PowerPoint 2019 (10 stundas) Jauns

Šis kurss paredzēts par prezentācijas izveidi, izmantojot jaunāko PowerPoint versiju. Aplūkojot šo materiālu, jūs varēsiet radīt animētas profesionālās kvalitātes prezentācijas. Kurss noderēs gan iesācējiem, gan pieredzējušajiem, kuri vēlas apgūt jaunāko PowerPoint versiju.
Kursa programmā ir galvenie punkti, kā izveidot, rediģēt, drukāt un parādīt prezentācijas. Kurss var būt noderīgs pasniedzējiem un speciālistiem, kuri strādā jebkurās mācību jomās, sagatavojot uzstāšanās, ziņojumus semināros, konferencēs utt.


Datorprasmju kursi, gados vecākiem cilvēkiem (18 stundas) Jauns

€ 54 + PVN

Mācību centrs “Latvikon” aicina vecmāmiņas un vectētiņus iemācīties lietot datoru! Mūsu pasniedzēji ar lielāko prieku, Jums, piedāvās neierobežotu piekļūšanu interneta pasaulei: bibliotēkām ar daudzām grāmatām, filmām, laika prognozēm, jaunākās ziņas, muzejiem, saziņu ar draugiem/radiniekiem no citām valstīm! Kursa programma ir izstrādāta, ņemot vērā vecuma kategoriju, uztveres īpatnības no 60 gadiem. Kurss tiek pasniegts lēnā tempā, bieži atkārtojot pasniegto materiālu. Katrai tēmai tiek izsniegts mācību materiāls, izdrukātā veidā. Mācību laikā tiek apskatītas šobrīt populārākās tēmas, kas nepieciešamas personai, lai ikdienā lietotu datoru un iegūt informāciju internetā.
Klausītāju ievērībai: lai apgūtu mācību vielu, jābūt vēlmei mācīties un pieejamam datoram mājās.