Biznesa semināri

Kā pārdot vairāk ekonomikas pārmaiņu laikā?

€ 135.17 + PVN

Seminārs paredzēts visiem, kuru ikdienas pienākumos ietilpst klientu apkalpošana, komunikācijas un ilgtermiņa stabilu un abpusēji izdevīgu attiecību veidošanu ar klientiem, dažādu līmeņu pārdošanas speciālistiem, kuriem ir vēlme un nepieciešamība pilnveidot savas individuālās pārdošanas prasmes, atrast jaunas pieejas pārdošanas veicināšanā pašreizējā ekonomiskajā situācijā, kā arī iegūt plašu informāciju par dažādām pārdošanas metodēm un paņēmieniem.


Laika menedžments – kā izpildīt vairāk un samazināt stresu.

€ 135.17 + PVN

Jūs skrieniet pa galvu pa kaklu, bet darbu apjoms kā nemazinās, tā nemazinās? Jums šķiet, ka organizācija, kurā strādājiet, jūk prātā, ka tajā visi ir sajukuši, un kuru katru brīdi notiks kāda katastrofa, kura aiznesīs visus jūs prom kopā ar visiem ofisa galdiem, atskaitēm un priekšnieku?
Aizmiedziet acis, dziļi ievelciet elpu sagatavojieties – jūs lasiet informāciju, kura domāta tieši jums!


Telemārketings uz 100% – Kā efektīvi pārdot pa tālruni?

€ 135.17 + PVN

Telefons… Tas zvana katru dienu neskaitāmas reizes un praktiski visa darba diena paiet, runājot pa telefonu. Bet, jūs ne tikai atbildiet uz telefona zvaniet, jūsu darba pienākumos ietilpst zvanīt klientiem, esošajiem un jaunajiem, un runāt ar viņiem par esošajiem līgumiem un piedāvājumiem, mēģināt sarunāt jaunus.


Komandas veidošana un saliedēšana

€ 135.17 + PVN

Jūsu darbinieki bieži slimo un nepiedalās kolektīvajos pasākumos? Ģimene tiem ir svarīgāka par labiem darba rezultātiem? Katrs jūsu darbinieks ir zvaigzne, kurš prasa no vadības visu uzmanību un pacietību? Jūs nodarbina jautājums, kā tik dažādām un spilgtām personībām, kādi ir jūsu darbinieki līkt strādāt kā vienam veselumam, tai pat laikā nezaudējot katra darbinieka individuālās pozitīvās īpašības?