Projektu vadības kursi. Starptautiskais AFW Akadēmijas sertifikāts (Vācija) tiešsaistē (55 stundas) AKCIJA! 01.02.2024. - 29.02.2024. atlaide 10%

Jums ir jautājumi par kursu? Jautājiet šeit vai zvaniet pa tālr. 28381760, 29416440, 28331590!

Nepalaidiet garām iespēju pieteikties kursam tagad ar 10 % atlaidi!

Sisties ar galvu pret sienu un mēģināt tikt tai cauri
nav nekāda māksla,
 māksla ir saskatīt tajā sienā durvis”
(Henrijs Fords)

Jūsu panākumi Jūsu rokās!

Projektu vadība ir viens no pašiem populārākajiem virzieniem biznesa izglītības jomā.

Šīs iemaņas nepieciešamas biznesa veikšanai jebkurā jomā – no celtniecības līdz informācijas tehnoloģijām. Jo tieši projektu vadības metodes ļauj ātri pielāgoties jebkurām tirgus prasībām, saņemt finansējumu no ES.

Mācību centrs “LATVIKON” sadarbībā ar galveno Vācijas ekonomikas un vadības Akadēmiju AFW piedāvā Rīgā mācību kursu „Projektu vadība. AFW sertifikāts“. AFW Akadēmijas mācību kursam ir piešķirta Vācijas Valsts centrāla tālmācības biroja licence Nr. 791201. AFW diplomus atzīst visā Eiropā, bet Akadēmijas absolventi ieņem vadošus amatus lielākajās firmās visā pasaulē.

Ekonomikas un vadības Akadēmija AFW

AFW – ir viena no galvenajām biznesa skolām  Vācijā, kurai ir sešdesmit gadu ilga darba pieredze. Skola tika dibināta 1961. gadā pazīstamajā ekonomiskās izglītības centrā Badharcburgā. Akadēmija orientējas galvenokārt uz vidējā un augstākā līmeņa vadītāju kvalifikācijas celšanu.

Akadēmijas un tās akreditēto centru absolventi saņem prestižos Harcburgas sertifikātus. Akadēmijas darbības laikā tos saņēmuši  70000 biznesa profesionāļi.  Akadēmijas semināros no 1961. gada piedalījušies vairāk kā 150000 dalībnieku.

Vairāk varat uzzināt mājas lapā  www.afwbadharzburg.de

Projektu vadības māksla: neatkārtojiet svešas kļūdas!

Vadītāju aptauja parāda, ka 74% visu projektu pārsniedz tiem atvēlēto budžetu vai neiekļaujas paredzētajos termiņos. Vēl vairāk – 28% projektu beidzas ar pilnīgu neveiksmi. Aiz visām šīm neveiksmēm slēpjas zaudējumi, kas mērāmi tūkstošos, bet bieži vien pat miljonos.
Saspringtas konkurences apstākļos uzvar tas, kas zina vairāk un prot saprātīgi plānot biznesu ilgtermiņā. Apbruņojoties ar unikālām zināšanām un jauno pieredzi, daudz vieglāk samazināt riskus un laikā pabeigt projektus ar plānoto peļņu. Atšķirībā no citiem līdzīgiem kursiem, kursa „Projektu vadība” studenti tiek mācīti precīzi veikt risku un alternatīvu analīzi.

Apmācības priekšrocības

 • paredz Eiropas savienībā atzīta diploma iegūšanu;
 • dod iespēju mācīties atbilstoši pašai modernākajai Eiropas teorijai un praksei;
 • programma atbilst Starptautiskās projektu vadības asociācijas IPMA (International Project Management Association) standartiem (www.ipma.ch);
 • ļauj savienot mācības ar darbu.

Kursa saturs

 • Projektu vadības pamati: Mērķu apraksts, projekta apspriešana, projekta izdevumu novērtēšana; risku pārvaldīšana.
 • Projekta strukturēšana: Darba organizēšana pie projekta; projekta dokumentācija; peļņas un zaudējumu analīze; pilnvaru deleģēšana.
 • Projekta plānošana: Darbu plānošana pie projekta, programmatūra; laiks un mērķi.
 • Projekta realizācija: Projekta kontrole; komunikācijas pamati; konfliktu pārvaldīšanas tehnikas; projekta krīzes; motivācija.
 • Rezultātu apkopošana: Prototipi un testi; projekta prezentācija; pabeigšana; Uzkrātās pieredzes tālāka izmantošana
 • Praktiskais darbs (case study): Projekta sagatavošana; plānošana; sagatavošanās ieviešanai; apkopojums.

Kādā veidā notiek apmācības?

Kursi notiek jaunā, daudz ērtākā formā, kas ļauj mācīties ātrāk un produktīvāk.
Apmācības vidēji ilgst 3 - 4 mēnešus. Kursu sākumā notiek 6 nodarbības ar pasniedzēju. Pēc tam studenti 2 mēnešu laikā patstāvīgi apgūst 6 mācību grāmatas, nodot 6 patstāvīgus kontroldarbus un eksāmenu, lai saņemtu starptautisku AFW sertifikātu no Vācijas. Visā apmācību laikā mūsu pasniedzēji ir pieejami konsultācijām.

Sertifikāts

Pēc sekmīgas eksāmena nolikšanas Jūs saņemsiet Vācijas ekonomikas un pārvaldes Akadēmijas sertifikātu.

Maksa
€ 750 + PVN, ar 10 % atlaidi: € 675.00 + PVN.
Atlaides
 • Mācību kursa vērtība ar 10 % atlaidi: € 675.00 + PVN
 • Diviem cilvēkiem no uzņēmuma - atlaide 5%; Trim un vairāk cilvēkiem no uzņēmuma - atlaides noteikšana notiek individuāli.
 • * cena par kursu var būt - € 535 + PVN, ja nevēlaties kārtot eksāmenu, tādā gadījumā starptautiskā sertifikāta vietā Jūs saņemat Latvikon sertifikātu.
 • Kvalitātes garantija. Ja jūs noklausījāties kursu un jūtat, ka ne visas kursa tēmas ir apgūtas pietiekamā līmenī, mēs dodam iespēju noklausīties kursu vēl vienu reizi bez maksas kopā ar citu grupu, kurā ir brīva vieta. Jums ir jautājumi par kursu? Zvaniet pa tālr.: 28381760, 29416440, e-pasts: info@latvikon.lv.

Nodarbību sākums un laiks

29. aprīlī, 7., 20., 27. maijā, 3. un 10. jūnijā, 09:30-15:00, latviešu valodā , Toms Kalderovskis