Projektu vadības ONLINE kursi. Starptautiskais AFW Akadēmijas sertifikāts (Vācija) (55 stundas) AKCIJA! no 01.12.2022. - 31.01.2023. atlaide 10%

Jums ir jautājumi par kursu? Jautājiet šeit vai zvaniet pa tālr. 28381760, 29416440, 28331590!

Nepalaidiet garām iespēju pieteikties kursam tagad ar 10 % atlaidi !

Sisties ar galvu pret sienu un mēģināt tikt tai cauri
nav nekāda māksla,
 māksla ir saskatīt tajā sienā durvis”
(Henrijs Fords)

Jūsu panākumi Jūsu rokās!

Projektu vadība ir viens no pašiem populārākajiem virzieniem biznesa izglītības jomā.

Šīs iemaņas nepieciešamas biznesa veikšanai jebkurā jomā – no celtniecības līdz informācijas tehnoloģijām. Jo tieši projektu vadības metodes ļauj ātri pielāgoties jebkurām tirgus prasībām, saņemt finansējumu no ES un tamlīdzīgi.

Šī nozare ļauj atbildēt uz ļoti daudziem jautājumiem, kas agri vai vēlu rodas katram menedžerim.

 • Kā viegli pārslēgties no viena biznesa uz citu?

 • Kā pareizi izvēlēties biznesa jomu un analizēt tirgu?

 • Kā darboties komandā un būt  cienījamam līderim?

 • Kā pareizi izvirzīt mērķus sev un savai komandai?

 • Kādā veidā sistemātiski un plānveidīgi sasniegt izvirzītos mērķus?

 • Kā organizēt projektu darbu un deleģēt pilnvaras?

 • Kā atrisināt konfliktus un motivēt līdzstrādniekus?

 • Kā kontrolēt projekta gaitu un novērtēt rezultātus?

Atbildes uz šiem un daudziem citiem biznesam aktuāliem jautājumiem sniedz jaunais mācību kurss „Projektu vadība. AFW sertifikāts“. Kursu piedāvā mācību centrs “LATVIKON” sadarbībā ar galveno Vācijas ekonomikas un vadības Akadēmiju AFW. AFW Akadēmijas mācību kursam ir piešķirta Vācijas Valsts centrāla tālmācības biroja licence Nr. 791201. AFW diplomus atzīst visā Eiropā, bet Akadēmijas absolventi ieņem vadošus amatus lielākajās firmās visā pasaulē.

Ekonomikas un vadības Akadēmija AFW

AFW – ir viena no galvenajām biznesa skolām  Vācijā, kurai ir gandrīz piecdesmit gadu ilga darba pieredze. Skola tika dibināta 1961. gadā pazīstamajā ekonomiskās izglītības centrā Badharcburgā. Akadēmija orientējas galvenokārt uz vidējā un augstākā līmeņa vadītāju kvalifikācijas celšanu.

Akadēmijas un tās akreditēto centru absolventi saņem prestižos Harcburgas sertifikātus. Akadēmijas darbības laikā tos saņēmuši  70000 biznesa profesionāļi.  Akadēmijas semināros no 1961. gada piedalījušies vairāk kā 150000 dalībnieku.

Vairāk varat uzzināt mājas lapā  www.afwbadharzburg.de

Projektu vadības māksla: neatkārtojiet svešas kļūdas! 

Vadītāju aptauja rāda, ka 74% visu projektu pārsniedz tiem atvēlēto budžetu vai neiekļaujas paredzētajos termiņos. Vēl vairāk – 28% projektu beidzas ar pilnīgu neveiksmi. Aiz visām šīm neveiksmēm slēpjas zaudējumi, kas mērāmi tūkstošos, bet bieži vien pat miljonos.

Saspringtas konkurences apstākļos uzvar tas, kurš zina vairāk un prot saprātīgi plānot biznesu ilgtermiņā.

Apbruņojoties ar  unikālām zināšanām un jauno pieredzi, daudz vieglāk samazināt riskus un laikā pabeigt projektus ar plānoto peļņu.

Atšķirībā no citiem līdzīgiem kursiem, kursa „Projektu vadība” studenti tiek mācīti atbildēt uz biznesam pašiem svarīgākajiem jautājumiem. Tie būtu – nevis kā pareizi nodarboties ar biznesu, bet gan – kāds bizness ir pareizākais dotajos apstākļos. Mācīti precīzi veikt risku un alternatīvu analīzi.

Apmācības priekšrocības

 • dod iespēju mācīties atbilstoši pašai modernākajai Eiropas teorijai un praksei;

 • programma atbilst Starptautiskās projektu vadības asociācijas IPMA (International Project Management Association) standartiem  (www.ipma.ch);

 • mācības notiek profesionālu pasniedzēju vadībā, kuriem ir praktiskā darba pieredze;

 • Jūs varēsiet apvienot mācības ar darbu. Lielāko mācību materiālu daļu Jūs apgūsiet patstāvīgi Jums izdevīgajā laikā;

 • Jūs saņemsiet apjomīgu vairāk nekā 700 (!) lappušu biezu mācību materiālu, kuru sastādīja Vācijas labākie metodisti. Praktiskie piemēri un humors palīdzēs Jums vieglāk iemācīties projektu vadības nianses.

Četru gadu laikā 580 dalībnieki  saņēma AFW Akadēmijas Projektu vadības sertifikātu izglītības centrā "Latvikon"! 
Studentu atsauksmes lasiet šeit

Kursa saturs

 • Projektu vadības pamati: Mērķu apraksts, projekta apspriešana, projekta izdevumu novērtēšana, risku pārvaldīšana.

 • Projekta strukturēšana: Darba organizēšana pie projekta, projekta dokumentācija, peļņas un zaudējumu analīze, pilnvaru deleģēšana.

 • Projekta plānošana: Darbu plānošana pie projekta, programmatūra, laiks un mērķi. 

 • Projekta realizācija: Projekta kontrole, komunikācijas pamati, konfliktu pārvaldīšanas tehnikas, projekta krīzes, motivācija.

 • Rezultātu apkopošana: Prototipi un testi, projekta prezentācija, pabeigšana; Uzkrātās pieredzes tālāka izmantošana.

 • Praktiskais darbs (case study): Projekta  sagatavošana, plānošana, sagatavošanās ieviešanai, apkopojums.

Kādā veidā notiek apmācības?

Kursi notiek jaunā, daudz ērtākā formā, kas ļauj mācīties ātrāk un produktīvāk.

Apmācības vidēji ilgst 3 - 4 mēnešus. Kursu sākumā notiek 6 nodarbības ar pasniedzēju. Pēc tam kursa dalībnieki 2 - 3 mēnešu laikā patstāvīgi apgūst 6 mācību grāmatas, nodot patstāvīgi veicamus pārbaudes darbus un kārto eksāmenu, lai saņemtu starptautisku AFW sertifikātu no Vācijas.

Visā apmācību  laikā mūsu pasniedzēji ir pieejami konsultācijām – gan pa e-pastu, gan personīgi.

Sertifikāts

Pēc sekmīgas eksāmena nolikšanas Jūs saņemsiet Vācijas ekonomikas un pārvaldes Akadēmijas sertifikātu. Sertifikāts ir apstiprināts Vācija izglītības valsts departamentā un apliecina jūsu augsto pārvaldes  zināšanu līmeni projektu vadības jomā.

Kursa izmaksas

AKCIJA! no 01.12.2022. - 31.01.2023. atlaide 10%: € 675 + PVN. Cenā iekļauti: semināri, mācību materiāli, individuālās konsultācijas, eksāmens, starptautisks sertifikāts. Iespējams maksāt pa daļām. * cena par kursu var būt € 535 + PVN, ja nevēlaties kārtot eksāmenu, tādā gadījumā starptautiskā sertifikāta vietā Jūs saņemat Latvikon sertifikātu. 

Kvalitātes garantija
Ja jūs noklausījāties kursu un jūtat, ka ne visas kursa tēmas ir apgūtas pietiekamā līmenī, mēs dodam iespēju noklausīties kursu vēl vienu reizi bez maksas kopā ar citu grupu, kurā ir brīva vieta.

Uzzināt vairāk un pieteikties kursam jūs varat piezvanot pa tālruni: 28381760, 29416440, 28331590, e-pasts: kursi@latvikon.lv, info@latvikon.lv  vai aizpildot reģistrāciju zemāk.

Maksa
€ 750 + PVN, ar 10 % atlaidi: € 675 + PVN
Atlaides
 • Mācību kursa vērtība ar 10 % atlaidi: € 675 + PVN
 • Diviem cilvēkiem no uzņēmuma - atlaide 5%; Trim un vairāk cilvēkiem no uzņēmuma - atlaides noteikšana notiek individuāli.

Nodarbību sākums un laiks

6., 13., 20., 27. februārī, 6. un 13. martā, 09:30-15:00, latviešu valodā , Toms Kalderovskis