Certified Ethical Hacker (CEH) v10

Datorsistēmu drošības kurss

CEHv10 piedāvā plašu apmācību programmu par ētisko hakerēšanu un tīkla drošību, kas atbilst augstākās klases informācijas drošības speciālistu izvirzītajiem augstākajiem standartiem.

Šīs nodarbības dos iespēju kursu apmeklētājiem iegremdēties interaktīvajā vidē, kur viņi iemācīsies skenēt, testēt, vadīt un nodrošināt savu sistēmu drošību.

Kursa ilgums: 5 dienas (40 ak.st.)
Kursa valoda: LV/ENG
Pasniedzējs: Pjotrs Gubarevičs

Kursa apraksts

Lai apgūtu liegtas piekļuves [hacking] tehnoloģijas, Jums pašam nāksies kļūt par hakeri, taču par balto hakeri! Akreditētajā kursā „Certified Ethical Hacker” tiek apskatīta informācija par uzlabotiem hakeru un datu drošības speciālistu liegtās piekļuves rīkiem un tehnoloģijām, kā arī imitētas ielaušanās situācijas kādas organizācijas datorsistēmā.

Kursa ietvaros Jūs iemācīsieties domāt kā hakeri, tādējādi apgūstot paņēmienus, kas turpmāk ļaus Jums aizsargāt sistēmu pret hakera uzbrukumu. Nodarbībās nāksies saskarsieties ar unikālām optimālas informācijas aizsardzības situācijām organizācijā, proti, datorsistēmai piekļūstot neatļauti!

Pasniedzēja uzraudzībā skenēsiet, pārbaudīsiet, uzlauzīsiet citas sistēmas, kā arī nostiprināsiet paši savu sistēmu drošību. 5 dienu laikā mūsu sertificētais instruktors sniegs praktiskus padomus par operētājsistēmu un tīmekļa vietņu uzlaušanas veidiem, kā arī iepazīstinās ar attiecīgām aizsardzības metodēm, sniegs informāciju par vīrusu analīzi, sociālām tehnoloģijām, SQL injekciju, Android ievainojamību, drošības auditu u.c. aspektiem.

Vairāk par kursa saturu varat uzzināt šeit.

Reāls scenārijs

EC-Council drošības eksperti ir izstrādājuši vairāk nekā 140 laboratorijas darbu, kuros kursa ietvaros tiek inscenēti reāla laika scenāriji, kas atspoguļo to, kā Jūsu sistēma var „izdzīvot” uzbrukumu pavisam reālos apstākļos. Turklāt, Jums tiks sniegta piekļuve vairāk nekā 2200 vispopulārākajiem liegtas piekļuves rīkiem, tādējādi ļaujot iejusties īstā hakera ikdienā.

Kursa mērķis ir sniegt speciālistam ētiskās liegtās piekļuves metodes, ko izmanto, veicot datorsistēmas drošības risku un iespējamo draudu analīzi, kā arī praktiskus veidus, kā reaģēt uz uzbrukumu.

Mērķauditorija

Šis kurss ir būtisks ieguvums drošības dienestu darbiniekiem, auditoriem, sistēmu drošības speciālistiem, interneta vietņu administratoriem, kā arī informāciju tehnoloģiju nozares entuziastiem, ko uztrauc tīklu infrastruktūras drošības sistēmas.

Sertifikācija

Kursā Jūs sagatavos EC-Council „Certified Ethical Hacker” eksāmenam: 312-50.

Kursa CEHv10 jauninājumi

  • Uzsvars uz dažādiem datorsistēmu draudiem un liegtas piekļuves uzbrukumiem jaunajām mākoņskaitļošanas [cloud computing] tehnoloģijām;
  • CEHv10 kursa ietvaros pastiprināta uzmanība tiek vērsta uz visaktuālākajiem liegtas piekļuves uzbrukumiem mobilajām platformām un planšetdatoriem;
  • Tiek apspriesti jauni ievainojamības aspekti;
  • Liegta piekļuve, izmantojot mobilos tālruņus (datortīkla identificēšana, skenēšana, uzskaitīšana, neatļauta piekļuve sistēmām, okšķerēšana [sniffing], izkliedētā pakalpojuma atteikuma [DDoS] uzbrukums u.c.);
  • Informācija par Trojas zirgu, citiem vīrusiem un nelikumīgo attālo administrēšanu [Backdoors];
  • Par aptuveni 40% vairāk laboratorijas darbu nekā CEHv9;
  • Ieviesti vairāk nekā 1500 jaunu rīku;
  • CEHv10 programmas ietvaros uzmanība tiek vērsta uz visjaunāko operētājsistēmu drošības aspektiem.

"Ethical Hacker in Action" video no IT drošības konferences (DSS ITSEC 2015): šeit

 

Kā izskatās mūsdienu hakeris un kas ir balto hakeru skola [ Nākotnes Parks 3.0 ]

Dienu skaits: 5 

Jums ir jautājumi par kursu? Zvaniet pa tālr.  67285395.

Nodarbības
  • Nodarbību grafiks:
  • 10-14.02.2020, 9:30-17:00,
  • 9-13.03.2020, 9:30-17:00
Maksa
€ 1900.00 + PVN, Cenā iekļauta sertifikācijas maksa

Citi kursi kategorijā "IT Security"